Witamy Państwa na naszej stronie

Drewniane domy z bali

Pod wieloma względami budowane przez nas domy z bali syberyjskich przewyższają tradycyjne budynki murowane – z cegły czy z suporeksu. Zdrowy mikroklimat, jaki zapewnia naturalny materiał budowlany, oraz przytulna atmosfera sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się współcześnie na domy z drewna.

    


Wypadają one bardzo korzystnie również ze względów ekonomicznych. Koszt budowy obiektu z bali syberyjskich często porównywalny z kosztem zakupu mieszkania w bloku! Zapewnia natomiast dużo więcej przestrzeni, przyjemniejszą atmosferę oraz nieporównywalny z blokowym mieszkaniem klimat. Jesteśmy o tym przekonani, ponieważ od dawna działamy w tej branży. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że jesteśmy producentem domów z bali, ponieważ ich zaprojektowanie to prawdziwa sztuka rzemieślnicza, która wymaga kunsztu trudnego do osiągnięcia przy masowych wyrobach. Z drugiej jednak strony opracowaliśmy technologię produkcji bala okrągłego, która usprawnia proces budowy domów z bali syberyjskich.

Jesteśmy przekonani, że jeśli tylko Państwo zechcecie szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą, to przekonacie się, że proponujemy najwyższą jakość surowca - pozyskiwanego z Rosji i Finlandii, a także rzetelne wykonanie, przy bardzo korzystnych cenach.

Zachęcamy Państwa do zadawania pytań telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy do biura.

Nie jesteśmy pośrednikami, jak wiele firm, które proponują budowę obiektów drewnianych. Jesteśmy bezpośrednimi wykonawcami z bardzo dużym doświadczeniem oraz wypracowaną technologią oraz procedurą postępowania, dzięki czemu działamy sprawnie i dokładnie wiemy, jak zachować się w niemal każdej sytuacji – również takiej zaskakującej i nieoczekiwanej.

 

Domy drewniane całoroczne

Jeszcze do niedawna pokutowało przekonanie, że budynki z bali nie nadają się do zamieszkania jesienią i zimą. Nic bardziej mylnego! Domy drewniane całoroczne doskonale sprawdzają się przez 365 dni zapewniając przyjemne warunki do życia mieszkańcom i tworząc we wnętrzu unikalny mikroklimat. Warto bliżej przyjrzeć się proponowanym przez nas rozwiązaniom.


 

       Zapraszamy Państwa  do obejrzenia naszej krakowskiej strony:

                    
  Rosja - tutaj produkujemy domy z bala okrągłego                   Finlandia - tutaj produkujemy domy z bala klejonego


Русская баня - wszystko o rosyjskiej łaźni

 Парилка/parilka - bania parowa

Sauny, łaźni parowe  są zawsze bardzo cenione i szeroko stosowane wśród ludzi różnych narodowości , zarówno w przeszłości jak i obecnie . Z miłości do tych procedur , ludzie opracowali wiele różnych rodzajów , takich jak rosyjska łaźnia parowa - bania...

 


 Czytaj dalej o witkach,rozmieszczeniu na działce, fundamentach,półkach dla  bani i  innych interesujących
szczegółach.
    Witki/wieniki dla bani     

 

 


 

Rozmieszczenie na działce    


         
admupload 1303806448 Stolbchatiy fundament dlya bani  Fundamenty bani

 


 

 крыша Więźba bani

 


 

b3x4p11 Pomieszczenia wewnętrzne

 


                      

  Półki drewniane w banie

     
    Podłogi w banie   

 


                                                                            

   Wykończenie
 

                                                  
   Piec

                                                      

Poprawiane: poniedziałek, 04 listopada 2019 11:08
Więcej z tej kategorii: « Dom drewniany

Nasi Partnerzy

      
                                       
 
Podstolice 34, 32-020 Wieliczka, tel.: 795 376 591, e-mail: biuro@domyzbali.lublin.pl
Jesteś tutaj Русская баня - wszystko o rosyjskiej łaźni